BGFinance.sk| Outsourcing

Outsourcing otvára nové možnosti podnikania ako v národnej tak na globálnej úrovni,


umožňuje firme využiť jedinečné schopnosti cudzej firmy pri znížených nákladoch a práve v tom je jeho sila. Jediným rizikom outsourcingu je otázka, ako nájsť spoľahlivého a kvalitného partnera.


Prečo outsourcovať účtovnú a mzdovú agendu?


Na to aby Vaša účtovná a mzdová agenda bola spracovaná naozaj kvalitne, je potrebné zamestnávať účtovníčku, mzdovú účtovníčku, právnika a samozrejme kúpiť licenciu na kvalitný software. Tieto položky sú samozrejme závislé od veľkosti spoločnosti avšak ani menšie spoločnosti sa týmto položkám nevyhnú. Navyše, spoločnosť musí dodržovať neustále termíny v rámci ktorých sa musia jednotlivé účtovné a mzdové náležitosti vykonať. Termíny, ktoré sú dané zo zákona a pri ich nedodržaní hrozí finančný postih. Keď sa k tomu pridá čas, nemalé finančné prostriedky a úsilie pri hľadaní schopných a spoľahlivých ľudí na tieto pozície, neustále riešenie situácií okolo práceneschopnosti, dovoleniek, nezrovnalostí prípadne iných faktorov outsourcing je jasná voľba.

Prostredníctvom outsourcingu účtovnej prípadne len mzdovej agendy sa vedenie spoločnosti zbaví všetkých týchto starostí a môže sa naplno venovať podnikaniu. Nemalá výhoda outsourcingu je aj v tom, že externá spoločnosť dokáže na základe podkladov z účtovníctva vypracovávať rôzne ad hoc a iné pomocné analýzy, ktoré sú veľmi pomocné v následnom rozhodovacom procese managementu. Tieto analýzy sú náročné na čas a schopnosti interných zamestnancov čo ich značne predražuje. Tento inovatívny prístup vychádza z predpokladu, že stretnutia s vašimi kľúčovými ľuďmi riešenie a starostlivosť o vaše podnikanie sú pre Vás určite dôležitejšie, ako kontrola správnosti mzdových výkazov vašich zamestnancov prípadne ich registrácie na rôzne finančné úrady alebo venovanie drahocenného času kontrolám z najrôznejších štátnych inštitúcií.

Okrem kompletného spracovania účtovnej a mzdovej agendy vám dokážeme pomôcť aj v prácovno – právnej oblasti v prípade, že potrebujete vypracovať pracovnú zmluvu alebo iné dokumenty pre svojich zamestnancov alebo poskytnúť konzultácie v ďalších oblastiach daňovej a účtovnej agendy. V týchto záležitostiach už nemusíte vyhľadávať a platiť svojho daňového alebo účtovného poradcu prípadne právnika. Obráťte sa na nás s konkrétnou požiadavkou alebo problémom a my Váš problém vyriešime v spolupráci s našim korporátnym oddelením a ponúkneme Vám riešenie, to všetko za neporovnateľne kratší čas a zlomok ceny v porovnaní inštitúciami, ktoré nemajú informácie o vašom predmete podnikania a ani potrebné podklady.

Prečo outsourcovať u nás?


V spoločnosti B&G FINANCE PROFIT group s.r.o. budete komunikovať s vašim projektovým manažérom, pre všetky naše služby a pre všetky krajiny v Európe, v ktorých pôsobíte. Náš projektový manažér sa stane vaším osobným poradcom tak v mzdovej, ako aj účtovnej a daňovej oblasti.

Ak potrebujete poradiť v oblasti vedenia účtovnej a mzdovej agendy? Neváhajte a dohodnite si s nami osobné stretnutie kde sa dozviete viac a zodpovieme vaše prípadné otázky a pripomienky.


Získate